Aksa Şarj Web Sitesinde Hizmet Vermeye Başladı
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 15:13 Bu haber 9662 kez okundu
 
Aksa Şarj Web Sitesinde Hizmet Vermeye Başladı
ENERJİ Haberi
Aksa Şarj Web Sitesinde Hizmet Vermeye Başladı

Müşterilerine alternatif ve yenilikçi çözümler sunan ve elektrikli araçlara şarj çözümleri geliştiren Aksa Şarj, çevreci yatırımlarına hız kazandırmak için web sitesinde hizmet vermeye başladı.

Elektrikli araçlar için kurduğu şarj istasyonları ile Türkiye’nin sürdürülebilir geleceğine katkı sağlayan doğa dostu Aksa Şarj, müşteri ve iş ortaklarına çok daha hızlı ve kolay çözümlerle hizmet sunmak için internet sitesini devreye aldı. Aksa Şarj’ın www.aksasarj.com.tr sitesi üzerinden elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerji artık dijitalde de tüketicilerle buluşacak.

Aksa Şarj ile ihtiyaç duyduğun enerji yanı başında

Yolların yeni enerjisi Aksa Şarj’ın, elektrikli araç sahibi kullanıcıları için yeni teknoloji altyapısı ile hazırlanan web sitesinin yayına alınmasıyla ihtiyaç duyulan bilgiye de kolaylıkla ulaşılabilmesi amaçlanıyor.

Yıl sonuna kadar Türkiye’nin birçok noktasında elektrikli araç şarj istasyonunu faaliyete geçirmeyi hedefleyen Aksa Şarj son olarak İstanbul Bomonti Residences By Rotana’da, Oasis Bodrum AVM’de ve Nef Reserve Yalıkavak’ta AC şarj istasyonlarını devreye aldı.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: aksa şarj, elektrik, enerji
Yorumlar
Haber Yazılımı