Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor
Haber
09 Mart 2019 - Cumartesi 22:11 Bu haber 6664 kez okundu
 
Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor
PETROL Haberi
Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor

Enerjimagazin-Bu yıl 14’üncüsü “Enerjide Dijital Devrim” konseptiyle 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Petroleum Istanbul’a” ulusal ve uluslararası 300’e yakın firma katılıyor.
Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, istasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Petroleum Istanbul, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının özel sektörle bir araya gelmesini sağlayan ortak bir platform da oluşturuyor.
Fuarda ayrıca birer yaşam merkezine dönüşen akaryakıt istasyonlarının akaryakıt dışındaki satışlarında önemli bir yer tutan ürünlerin temsilcileri ve franchise veren markaların yöneticileri ile birlikte diğer tedarikçiler de yer alacak.
Bu yılki teması “Akıllı Teknolojiler, Akıllı istasyonlar”  ile geleneksel ürün segmentlerinin yanı sıra Oto LNG, Oto CNG, Elektrikli Araç Şarj istasyonları ve istasyon Marketlerini içine alacak şekilde kapsamı genişletilen fuar; ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği ortamı da sağlayacak.
Petroleum Istanbul 2019 ile birlikte Gas & Power Network, 3. Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı da eş zamanlı olarak düzenlenecek.
28 Mart tarihinde başlayacak Petroleum Istanbul’u 2019’u açık kalacağı 3 gün boyunca 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Bu haberin tüm hakları www.enerjimagazin.com'a aittir.
Aktif Link verilerek veya açık kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Enerjinin, Devleri, Petroleum, Istanbul'da, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı