Yapıcı'dan TREDAŞ'a Ziyaret
Haber
20 Mart 2024 - Çarşamba 13:33 Bu haber 2806 kez okundu
 
Yapıcı'dan TREDAŞ'a Ziyaret
ELEKTRİK Haberi
Yapıcı'dan TREDAŞ'a Ziyaret

TEDAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sami Yapıcı ile TEDAŞ 18. Bölge Müdürü Ahmet Keklik, TREDAŞ’ın yeni genel müdürlük binası ve SCADA Operasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 18 Mart Pazartesi günü, Tekirdağ’daki genel müdürlük binasında önemli ziyaretçileri ağırladı. Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.(TEDAŞ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sami Yapıcı ile TEDAŞ 18. Bölge Müdürü Ahmet Keklik, TREDAŞ’a gelerek yeni genel müdürlük binası ile SCADA Operasyon Merkezi’ni gezdi. TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili’nin eşlik ettiği ziyarette, il müdürleri ve direktörlerin de katıldığı bir toplantıda da gerçekleştirildi.

“KURUMLAR ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRDİ”

TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili, “Yeni genel müdürlük binamızı ve SCADA Operasyon Merkezi’ni Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) heyetine tanıtmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bu ziyaret, sadece kurumlar arasındaki ilişkileri güçlendirmekle kalmadı, aynı zamanda bizim sektöre yönelik yenilikçi projeleri ve gelecek vizyonumuzu paylaşmamıza da olanak sağladı. Sektördeki işbirliğimizi ve ortak hedeflerimizi güçlendirmek için önemli fırsatlar yakaladığımızı düşünüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Remzi Ciğerli
Etiketler: tedaş, tredaş
Yorumlar
Haber Yazılımı