TEiAŞ Güneydoğu'daki Trafo Merkezlerini işletmeye Verecek
Haber
05 Ekim 2015 - Pazartesi 08:59 Bu haber 220 kez okundu
 
TEiAŞ Güneydoğu'daki Trafo Merkezlerini işletmeye Verecek
- Haberi
TEiAŞ Güneydoğu'daki Trafo Merkezlerini işletmeye Verecek

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik iletim A.Ş. (TEiAŞ), 154 Kv Kurtalan, Lice, Dikmen-1, Cizre, Dikmen-2 ve Bismil-2 trafo merkezlerinin üç yıllığına işletme işini ihale edecek.
TEiAŞ 16. Bölge Müdürlüğü’nün söz konusu ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, TMi/16.16-1 Grubunda yer alan "154 Kv Kurtalan, Lice, Dikmen-1, Cizre, Dikmen-2 ve Bismil-2" trafo merkezlerinin bakım ve güvenlik hizmetleri hariç, işletme ile ilgili hizmetlerin Teknik Şartname ve Sözleşme hükümleri doğrultusunda hizmet alımı yolu ile yapılması işi 4734 sayılı KiK 3-g maddesi kapsamında açık ihale usulü ile ihale edilecek.
ihale, 07.10.2015 Çarşamba günü saat 14.00`da Batman`da bulunan TEiAŞ 16. Bölge Müdürlüğünde yapılacak. ihaleye konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek. isteklilerin teklifleri ekinde “Eleman Ağırlık Puan Dağılımı Tablosu”na göre çalıştırmayı taahhüt ettikleri işletme Elemanları Puan Tablosunu sunmaları gerekecek. Elemanların (Grup Mühendisi, Trafo işletme Mesul Teknisyeni, Trafo işletme Teknisyeni) puanlarının toplamı Gruptaki her Trafo Merkezi bazında asgari 54 (Elli Dört) puanı sağlaması şartı aranacak. Bu haberin tüm hakları www.enerjimagazin.com'a aittir.
Aktif Link verilerek veya açık kaynak gösterilerek kullanılabilir.
Kaynak: Editör:
Etiketler: TEiAŞ, Güneydoğu'daki, Trafo, Merkezlerini, işletmeye, Verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı