TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı'dan Örnek Davranış
Haber
30 Aralık 2021 - Perşembe 10:19 Bu haber 13355 kez okundu
 
TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı'dan Örnek Davranış
TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı, yayın grubumuza gönderdiği mesajla yeni yılımızı kutladı.
ELEKTRİK Haberi
TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı'dan Örnek Davranış

Göreve geldiği günden bu yana medya kuruluşları ile iyi ilişki içerisinde olan ve medyayı kurumunun “değerli” bir paydaşı olarak gören Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı, yayın grubumuza gönderdiği mesajla yeni yılımızı kutladı.

Yapıcı, mesajında kurumun 2021 yılını  “Kesintisiz Enerji Aydınlık Türkiye” hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladığını belirtti. Yapıcı, medya kuruluşumuzu da bu başarının bir parçası olarak gördüğünü ifade ederek örnek bir davranışa imza attı.

Yapıcı’nın mesajı şu şekilde:

“Değerli Enerjimagazin Ailesi

Siz değerli Paydaşımızla birlikte, 2021 yılını özverili bir şekilde “Kesintisiz Enerji Aydınlık Türkiye” hedefimiz doğrultusunda, başarıyla tamamlamış olmanın gururu;  2022 çalışma yılının da birlikte nice başarılara koşacak bir yıl olması umudu ve temennisiyle; yeni yılınızı tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Enerjimagazin ailesi olarak; Sayın Yapıcı’ya nazik mesajları ve değerli ifadeleri için sonsuz teşekkür ediyor, kendisinin ve tüm TEDAŞ ailesinin yeni yılını kutluyor, 2022 yılında da başarılı bir çalışma dönemi diliyoruz.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Remzi Ciğerli
Etiketler: tedaş, ömer sami yapıcı, elektrik, enerji, yeni yıl
Yorumlar
Haber Yazılımı