SEDAŞ'ta Çalışan Bağlılığı Çalıştayı
Haber
03 Eylül 2021 - Cuma 15:00 Bu haber 1774 kez okundu
 
SEDAŞ'ta Çalışan Bağlılığı Çalıştayı
GÜNDEM Haberi
SEDAŞ'ta Çalışan Bağlılığı Çalıştayı

Çalışan deneyimi ve memnuniyetini odağına alan, en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğu bilinci ile hareket eden SEDAŞ, Çalışan Bağlılığı Çalıştayı’nı gerçekleştirdi.

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze bölgelerinden farklı pozisyonlarda 50 katılımcının yer aldığı çalıştayda, geçmiş dönem çalışan bağlılığı aksiyon gerçekleşmeleri ve 2020 yılı anket sonuçları değerlendirildi. SEDAŞ İnsan Kaynakları ve Kurumsal Yetkinlikler Direktörlüğü yöneticilerinin katılım sağladığı çalıştayda, anket araştırmasında yer alan beş ana başlıkta belirlenmiş olan sonuçlar katılımcılarla paylaşıldı ve katılımcıların samimi görüşleri alındı.

Şeffaflık ekseninde çeşitli etkinliklerle devam eden çalıştayda daha iyi bir çalışma ortamı oluşturabilmek için beyin fırtınası yapılarak konu bazlı  aksiyon planlarını hazırlandı, grup sunumları oluşturuldu. Çalışan bağlılığı konusunda etkinlikler yapılmaya devam edileceği ve projelerin gerçekleşme bilgilendirmelerinin de şeffaf bir platformda tüm çalışanlarla paylaşılacağı aktarıldı.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: sedaş, çalışan bağlılığı, elektrik, enerji
Yorumlar
Haber Yazılımı