SEDAŞ 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Ziyaretlerle Kutladı
Haber
22 Ekim 2022 - Cumartesi 13:27 Bu haber 3593 kez okundu
 
SEDAŞ 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Ziyaretlerle Kutladı
GÜNDEM Haberi
SEDAŞ 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Ziyaretlerle Kutladı

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ), 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze’deki muhtar derneklerini ziyaret etti.

SEDAŞ’ın Bölge Müdürleri ve Bölge Yöneticileri, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında muhtar derneklerini yerinde ziyaret ederek, tebrik mesajlarını iletti. Bölgelerde yürütülen bakım, onarım, yenileme ve yatırım çalışmaları hakkında muhtarlara detaylı bilgi aktarıldı.

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Muhtarlarımız daha güzel bir gelecek için ülkemize büyük emek harcıyor. Bulundukları bölgelerde önemli bir temsiliyet yürütüyor ve vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü vazifesi görüyor. Özverili çalışmalar yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze Bölge Müdürleri ve Bölge Yöneticilerinin muhtarlara yaptığı kutlama ziyaretleri memnuniyetle karşılandı. Bölge muhtarları SEDAŞ’tan almış oldukları hizmetlerden de memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkürlerini iletti. Ziyaret fotoğrafları SEDAŞ’ın sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Ayrıca bölgede görev yapan toplam 2 bin 125 muhtara, SMS gönderimi ile de kutlama mesajları iletildi.

2015 yılından itibaren hizmet veren özel muhtar VIP hattından erişim sağlayan muhtarlar, arama önceliklendirme teknolojisi ile müşteri temsilcilerine hızlıca bağlanıyor. Özel muhtar VIP hattı ile muhtarlar tarafından iletilen talep ve bildirimlerin çözümlenmesi sağlanarak, muhtar memnuniyetinin yükseltilmesi hedefleniyor.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: sedaş, muhtar, enerji
Yorumlar
Haber Yazılımı