KCETAŞ ve TEDAŞ Elektrik Dağıtım Sektörü İçin Bir Araya Geldi
Haber
05 Temmuz 2024 - Cuma 00:36 Bu haber 1516 kez okundu
 
KCETAŞ ve TEDAŞ Elektrik Dağıtım Sektörü İçin Bir Araya Geldi
ELEKTRİK Haberi
KCETAŞ ve TEDAŞ Elektrik Dağıtım Sektörü İçin Bir Araya Geldi

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş.(KCETAŞ), TEDAŞ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Atilla Kaya başkanlığındaki Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş(TEDAŞ) heyetini ağırladı.

KCETAŞ'tan yapılan açıklamaya göre; TEDAŞ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Atilla Kaya, TEDAŞ Kayseri Bölge Müdürü Deniz Koca ve beraberindeki TEDAŞ heyeti ile birlikte Kurumlar arası iş birliğini geliştirmek ve Kasım ayında yapılan paydaş analizi sonuçlarını değerlendirmek üzere KCETAŞ'ı ziyaret etti.

KCETAŞ Dağıtım Varlıkları ve Şebeke İşletme Direktörü Şevket Taş, Mali ve İdari İşler Direktörü Adem Karabey Memnun, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Direktörü Mustafa Taşdemir ile Kurumsal İletişim ve Yönetim Destek Müdürü Engin Özkan'ın katılımıyla iki kurum arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi, paydaş analizi sonuçlarının değerlendirilmesi ve Elektrik Dağıtım Sektörüyle ilgili süreçlerin iyileştirilmesi konularının ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi.

KCETAŞ'tan TEDAŞ Heyetine Teşekkür

Ziyaret ilişkin açıklama yapan KCETAŞ, TEDAŞ heyetine teşekkür etti. KCETAŞ'ın mesajında "Elektrik Dağıtım Sektörüyle ilgili süreçleri iyileştirmek ve Kurumlar arası iş birliğini geliştirmek amacıyla Kasım ayında yapılan TEDAŞ paydaş analizi sonuçlarını birlikte değerlendirmek üzere Şirketimize ziyarette bulunan TEDAŞ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Atilla Kaya ve TEDAŞ Kayseri Bölge Müdürü Deniz Koca ile beraberindeki heyete teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: kcetaş, elektrik, enerji, tedaş, atilla kaya
Yorumlar
Haber Yazılımı