CW Gençlik Başvuruları Başladı
Haber
18 Ekim 2023 - Çarşamba 23:04 Bu haber 2207 kez okundu
 
CW Gençlik Başvuruları Başladı
YENİLENEBİLİR Haberi
CW Gençlik Başvuruları Başladı

CW Enerji tarafından üniversite öğrencisi gençleri güneş enerjisi sektörüne dahil etmek amacıyla hayata geçirilen ‘CW Gençlik’ projesine başvurular başladı. 18-30 yaş aralığındaki üniversite öğrencileri, genç girişimcileri destekleyerek gençlerin kariyer planlamalarına destek olan ve gençlere gelir kaynağı sunan projeye 30 Kasım tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Proje için başvurular simülatör üzerinden yapılacak. Sınavda 50 üzerinde puan alan ve başvuru kriterlerini karşılayan herkes sisteme kabul edilecek. Başarılı adaylara CW Gençlik ID No verilmesi, simülatör ve MTS kayıtları gerçekleştirilmesinin ardından CW Gençlik üyeliği tamamlanıyor.

CW Gençlik üyesi, CW Enerji bünyesindeki ürün ve hizmetlerin son kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olmakta ve proje bazlı olarak hem fotovoltaik sektöründe kendini geliştirme hem de gelir elde etme imkanına sahip olabilmekte. CW Enerji simülatörü üzerinden son kullanıcı taleplerini alabilmekte ve fiyat teklifi verebilmektedir. CW Enerji’nin sunmuş olduğu teknik destekler ile sektörü daha yakından tanımakta ve kendi şirketini kurarak yatırımlarını güneşe yapabilmektedir.

CW Gençlik projesi hakkında

Proje genç girişimcileri desteklemekte, gençlerin kariyer planlamalarına destek olmakta ve gelir kaynağı sunmaktadır. Başvuru simülatör üzerinden yapılmaktadır. Öncelikle eğitim videoları izlenir, sınava giriş yapılır. 50 üzerinde puan alan ve başvuru kriterlerini karşılayan herkes sisteme kabul edilir. Başarılı adaylara CW Gençlik ID No verilir. Simülatör ve MTS kayıtları gerçekleştirilir. Ardından CW Gençlik üyeliği tamamlanmış olur.

CW Gençlik üyesi simülatör üzerinden on grid, tarımsal sulama, bataryalı sistemler ve araç şarj istasyonları taleplerini alabilmekte ve son kullanıcıya fiyat teklifi verebilmektedir. Üye, simülatör üzerinden alınan talebe uygun bir proforma oluşturur. Böylece müşteri talebi otomatik olarak MTS'ye kaydedilir. MTS'ye kaydedilen müşteri talebi, CW Enerji satış personelleri tarafından yetkili satış noktalarına yönlendirilir. CW Gençlik üyesi ise MTS üzerinden müşterisinin siparişini takip eder. CW Gençlik üyesinin sunduğu proforma sayesinde son kullanıcı yetkili satış noktalarından ücretsiz keşif imkanı elde eder. Keşif sonucunda nihai proforma imzalanır ve satış gerçekleştirir. CW Gençlik üyesi, satışı gerçekleştirilen her sipariş için gelir elde eder.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: CW Gençlik, cw enerji,
Yorumlar
Haber Yazılımı