Başkentgaz’da Üst Düzey Atamalar
Haber
13 Nisan 2022 - Çarşamba 14:10 Bu haber 3677 kez okundu
 
Başkentgaz’da Üst Düzey Atamalar
GÜNDEM Haberi
Başkentgaz’da Üst Düzey Atamalar

Lisans bölgesinde deneyimli ve uzman kadrosu ile kaliteli, kesintisiz ve güvenli doğal gaz dağıtım hizmeti sunan Başkentgaz, çalışanlarının birikim ve yeteneklerini daha büyük başarılara dönüştürmek için yönetimi atamalarla güçlendirdi. Sektörün ilk doğal gaz dağıtım, en büyük özel ve ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketi olan Başkentgaz Yönetim Kurulu kararları ile Genel Müdür Yardımcılığına H. Işık DENİŞ’i ve İşletme Direktörlüğü’ne İlker TINAZ’ı getirdi.
H. Işık Deniş Başkentgaz Genel Müdür Yardımcılığına Atandı
Başkentgaz’da İşletme Direktörü olarak görev yapan H. Işık Deniş, şirkete değer katan yaklaşımı ile Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği’nde eğitimini tamamlayan Sayın Deniş, Enerya Grubunda farklı bölgelerde uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2021 yılının Mart ayında Başkentgaz’da İşletme Direktörü olarak çalışmaya başlayan Işık Deniş, doğal gaz dağıtım şebeke yönetim ve işletme faaliyetlerinde hayata geçirdiği projelerin şirkete kattığı değerle Genel Müdür Yardımcılığı olarak görevine devam edecek.
Başkentgaz’ın Yeni İşletme Direktörü İlker Tınaz
Başkentgaz’da uzun yıllardır Acil Müdahale ve Teknik İşler Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten İlker Tınaz, İşletme Direktörü olarak atandı. Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan İlker Tınaz, 2007 yılından bu yana Başkentgaz’da Acil Müdahale ve Teknik İşler biriminde çalışıyor. Abonelerin can ve mal güvenliği için hem Acil 187 yönetimini hem de dağıtım hattı işletme güvenliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Uzun yıllar edindiği bilgi, deneyim ve yeterlilikle Nisan 2022 itibariyle Başkentgaz’da Acil Müdahale ve Teknik İşler, İç Tesisat, Bakım Onarım, SCADA Müdürlüklerinden sorumlu İşletme Direktörü olarak görevine devam edecek.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: Başkentgaz, enerji, doğal gaz
Yorumlar
Haber Yazılımı