Bakan Bayraktar Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Patronları İle Buluştu
Haber
22 Ağustos 2023 - Salı 21:10 Bu haber 11068 kez okundu
 
Bakan Bayraktar Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Patronları İle Buluştu
ELEKTRİK Haberi
Bakan Bayraktar Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Patronları İle Buluştu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, "Yeni dönemde elektrik dağıtım şirketlerinin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en temel öncelik olarak yakından takip edeceğiz." dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, ülke genelinde hizmet veren 21 elektrik dağıtım şirketinin patronları ve üst düzey yöneticileri ile buluştu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında gerçekleşen toplantıya, Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım, TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı, Enerji İşleri Genel Müdürü Ömer Erdem, EÜAŞ Genel Müdürü Zafer Benli, Bakanlık bürokratları, ELDER Başkanı Kıvanç Zaimler ve EDAŞ'ların patronları ile CEO'ları katıldı.

Toplantı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Bayraktar, "85 milyon vatandaşımıza en temel evrensel hizmetlerden birini veren elektrik dağıtım şirketleri ile bir araya geldik. Yeni dönemde hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en temel öncelik olarak yakından takip edeceğimizi ifade ettik." ifaderini kullandı.

Bu haberin tüm hakları enerjimagazin.com'a aittir.
Aktif Link verilerek veya açık kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: Alparslan Bayraktar, elektrik dağıtım, edaş
Yorumlar
Haber Yazılımı