Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı Görevine Ahmet Özçelik Atandı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı Görevine Ahmet Özçelik Atandı

TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı Görevine Ahmet Özçelik Atandı
TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı görevine Ahmet Özçelik atandı.
22.05.2021 / 21:17

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı görevine Ahmet Özçelik atandı. Daha öncede TEDAŞ'ta Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görev yapan Özçelik, son olarak EÜAŞ Genel Müdürlüğü’nde Başuzman olarak görev yapıyordu.


Fırat Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Özçelik, çalışma hayatına Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda Mühendis olarak başladı. 1995 Yılında TEDAŞ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda Şef olan Özçelik, 1999 yılında TEDAŞ Eskişehir EDM’ne Bilgi İşlem Müdürü olarak atandı. Özçelik 2001-2003 yılları arası TEDAŞ Yazılım Müdürü olarak görev yaptıktan sonra TEDAŞ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı görevine atandı. 2005-2009 Yılları arasında Gediz EDAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde de bulunan Özçelik, 2017 yılında ETKB Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda Araştırmacı olarak görev yaptı. 2020 Yılında EÜAŞ Genel Müdürlüğü’nde Başuzman olarak göreve başlayan Özçelik, TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı görevine getirildi.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak TEDAŞ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı görevine getirilen Özçelik’e görevinde başarılar dileriz.


Bu haber toplam 692 defa okundu


YAZARLAR