Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Kestel Belediyesi 4 Bin Hanenin Elektrik ve Su Faturasını Ödedi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kestel Belediyesi 4 Bin Hanenin Elektrik ve Su Faturasını Ödedi

Kestel Belediyesi 4 Bin Hanenin Elektrik ve Su  Faturasını Ödedi
Kestel Belediyesi, yaklaşık 4 bin abonenin 750 bin liralık elektrik ve su faturalarını ödedi.
13.05.2021 / 19:27

Enerjimagazin-Bursa’nın Kestel Belediyesi, örnek sosyal destek çalışmasına imza atarak yaklaşık 4 bin abonenin 750 bin liralık elektrik ve su faturalarını ödedi.


Pandemi sürecinde ihtiyaç sahipleri için adeta seferberlik ilan eden Bursa’nın Kestel Belediyesi, ilçede elektrik ve su borçlarını ödemekte güçlük çeken binlerce hanenin faturalarını ödedi. Bu kapsamda yaklaşık 2 bin hanenin yaklaşık 500 bin liralık elektrik faturası ile 2 bin hanenin 250 liralık su faturaları ödendi. Borcu ödenen vatandaşın cep telefonuna elektrik ya da su “borcunuz ödenmiştir” mesajları gönderildi.


Başkan Tanır Twitter’den Duyurdu


Twitter hesabından konuya ilişkin açıklama yapan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, İşlem tamam. Yaklaşık 4 bin hanenin elektrik ve su borcu ödendi. Gönül seferberliğimiz sürecek! Kestel’e sözümüz, daha yapacak çok işimiz var! Sağlıcakla kalın, hayırlı Ramazanlar.” dedi.


Bu haber toplam 221 defa okundu


YAZARLAR