Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Zorlu Enerji'ye Uluslararası İş Güvenliği Ödülü
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zorlu Enerji'ye Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

Zorlu Enerji'ye Uluslararası İş Güvenliği Ödülü
Zorlu Enerji, 63. Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri (International Safety Awards) organizasyonunda ödül almaya layık görüldü.
01.05.2021 / 12:51


Enerjimagazin- Geleceğin enerji şirketi olma vizyonuyla faaliyetlerine devam eden Zorlu Enerji, British Safety Council tarafından düzenlenen 63. Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri (International Safety Awards)  organizasyonunda ödül almaya layık görüldü.

Çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini yüksek öncelikli konuları  arasında tutan Zorlu Enerji, British Safety Council tarafından bu yıl 63. kez düzenlenen Uluslararası İş Güvenliği Ödülü'nü (International Safety Awards) aldı. Türkiye'den 100'ü aşkın kurumun değerlendirildiği  ve sadece 15'inin ödüllendirildiği firmaların arasında yer alan Zorlu Enerji, aldığı bu ödül ile iş sağlığı ve güvenliği konusundaki  başarılarını "Uluslararası İş Güvenliği Ödülü'yle tescillemiş oldu.

Zorlu Enerji, İş Sağlığı Güvenliği (İSG) sektörünün ilk ve en  prestijli ödülü olan "Uluslararası İş Güvenliği Ödülü"nü  İSG konusunu  kurum kültürü olarak ele alması ile İSG hedefleri ve riskleri kontrol  altına alma konularındaki uygulamaları ile almaya hak kazandı.

Ulusal mevzuat ve yükümlülüklerin ötesinde hareket ediyor

Kuruluşundan bu yana İSG alanında yürüttüğü politikalarını, tüm  çalışanlarının katılımını esas alarak hayata geçiren Zorlu Enerji,  yüklenicilerinden müşterilerine ve müteahhitlerine kadar tüm  paydaşlarını ve çalışanlarını İSG konusunda bilinçlendiriyor ve  eğitimlerle destekliyor. İlgili yönetmelikler doğrultusunda,  çalışanlarına işe başlamalarını takiben zorunlu İSG eğitimleri veren Zorlu Enerji, 2020 yılında 1.939 çalışanına, toplam 9 bin 578 saat iş  sağlığı ve güvenliği eğitimi sağladı. İş Sağlığı ve Güvenliği

Politikasını tüm çalışanlarının katılımını esas alarak hayata geçiren Zorlu Enerji, iş birliği yaptığı yüklenici çalışanlarının tamamına da İSG eğitimi vererek, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası kapsamında  ulusal mevzuat ve yükümlülüklerin ötesinde hareket ediyor.


Bu haber toplam 181 defa okundu


YAZARLAR