Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanlığı YEKA GES-3 Yarışmasına İlişkin Takvimi Yayımladı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanlığı YEKA GES-3 Yarışmasına İlişkin Takvimi Yayımladı

Enerji Bakanlığı YEKA GES-3 Yarışmasına İlişkin Takvimi Yayımladı
Enerji Bakanlığı, 46 adet YEKA GES-3 Yarışmasına ilişkin takvimi yayımladı.
01.05.2021 / 09:10

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı,Güneş Enerjisine Dayalı Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ve Bağlantı Kapasitelerinin Tahsisine İlişkin Yarışma İlanı” kapsamında 26 Nisan 2021-07 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 46 adet YEKA GES-3 Yarışmana ilişkin takvimi yayımladı.


İstekliler yarışmalara sadece ve en fazla 2 kişi olmak kaydıyla, başvuru sahiplerinin yetkili temsilcileri katılabilecekler. Temsilciler imza sirkülerini, yetki belgesini veya vekâletnamelerini ve şirket kaşelerini yarışma sırasında hazır bulundurmaları gerekecek. Temsilcilerden ayrıca, Covid-19 tedbirleri kapsamında kampüse girişte HES kodlarının hazır bulundurulması ve Maske-Mesafe ve Hijyen başta olmak üzere tedbirlere uyum konusunda gerekli hassasiyet gösterilmesi de isteniyor.


Yarışmalar T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, E-Blok, Konferans Salonu, Nasuh Akar Mahallesi, Türkocağı Caddesi, No: 2, 06500, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 


YEKA GES-3 kapsamındaki 28 adet yarışmaya ilişkin takvim ise bilahare duyurulacak.
Bu haber toplam 180 defa okundu


YAZARLAR