Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AYEDAŞ Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ 2020 Yılı Öneri Sistemi Kazananlarını Açıkladı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYEDAŞ Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ 2020 Yılı Öneri Sistemi Kazananlarını Açıkladı

AYEDAŞ Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ 2020 Yılı Öneri Sistemi Kazananlarını Açıkladı
AYEDAŞ, Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, İSG ve Ar-Ge kategorilerinde 2020 yılı Öneri Sistemi kazananlarını açıkladı.
18.04.2021 / 10:50

Enerjimagazin- Enerjisa bünyesinde faaliyet gösteren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş (Başkent EDAŞ), İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş (AYEDAŞ), Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (Toroslar EDAŞ) 2020 yılı Öneri Sistemi kazananları açıkladı.


AYEDAŞ, Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, tarafından çalışanlarınfikirlerine önem verildiğini göstermek ve onları yenilikçi fikirler üretmeleri için yüreklendirmek amacıyla hayata geçirilen “Öneri Sistemi” ile her sene şirket içindeki yenilikçi fikirleri ödüllendiriyor. Şirketler, İSG ve Ar-Ge kategorilerinde 2020 yılı Öneri Sistemi kazananlarını açıkladı.


Buna göre; İSG kategorisinde, Aşkın Aydın ve İrfan Demiray birincilik ödülünün sahibi olurken, Ahmet Çırakoğlu ise Motivasyon ödülüne layık görüldü.  


Ar-Ge Kategorisinde ise Tuncay Özdemir birincilik ödülünün sahibi olurken, Tayfun Sevindik ile Halil İbrahim Şan jüri özel ödülüne, Mehmet Duran ise motivasyon ödülüne layık görüldü.


Bu haber toplam 1014 defa okundu


YAZARLAR