Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Ahlatcı Holding'ten Enerya Açıklaması
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ahlatcı Holding'ten Enerya Açıklaması

Ahlatcı Holding'ten Enerya Açıklaması
Ahlatcı Holding: Enerya'nın Ahlatcı Holding şirketlerinden biri olduğunu sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.
20.02.2021 / 10:09

Enerjimagazin-2004 yılından bu yana bünyesinde bulunan Çorumgaz, Sürmeligaz, Kargaz ile doğal gaz dağıtmı yapan Ahlatcı Holding, Türkiye’nin en yaygın 2. özel dağıtım şirketi olan ve 10 ilde 1 milyon 500 bini aşkın aboneye hizmet sunan Enerya Enerji A.Ş’nin holding bünyesine katılmasına ilişkin açıklama yaptı.


Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı imzasıyla yayımlanan açıklama şu şekilde:


Ülkemiz ve milletimiz için çalışıyor, yatırımlarımız ve genişleyen hizmet ağımızla sorumluluklarımızın bilincinde durmaksızın yol alıyoruz.

Hizmet götürdüğü tüm il ve ilçelere ayrı bir değer katmış, yenilikçi ve vizyoner yönetimiyle faaliyette bulunduğu bölgelerin ve ülkemizin gelişiminde lokomotif şirketlerden biri olan Enerya Enerji AŞ'nin artık Ahlatcı Holding şirketlerinden biri olduğunu sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

2004 yılından bu yana Çorumgaz, Sürmeligaz, Kargaz dağıtım bölgelerinde vatandaşlarımızı yaşamın temel bir unsuru gördüğümüz doğal gaz ile buluşturuyoruz. Enerya Holding'in de bünyemize katılmasıyla birlikte Karadeniz’den İç Anadolu’ya, Akdeniz’den Ege’ye uzanan dağıtım ağımızla, doğal gaz dağıtımında Türkiye'nin en yaygın 2. şirketi, enerji sektörünün önemli aktörlerinden biri olarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Özverili çalışmalar yürüterek Enerya’ya değer katan Enerya çalışanları ile bundan sonra Ahlatcı Holding çatısı altında omuz omuza çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Aramıza hoş geldin Enerya!

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Ahlatcı


Bu haber toplam 3053 defa okundu


YAZARLAR