Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Emeklilikte Yaşa Takılanlar Başkent'teki Eylemlerine Son Verdiler
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Başkent'teki Eylemlerine Son Verdiler

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Başkent'teki Eylemlerine Son Verdiler
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyesi 4 kişi Ankara Abdi İpekçi Parkı’nda başlattıklarıAçlık Grevlerini Sonlandırıldılar.
05.07.2013 / 17:41

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyesi 4 kişi Ankara Abdi İpekçi Parkı’nda başlattıklarıAçlık Grevlerini Sonlandırıldılar.


Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyesi 4 kişi yaşadıkları illerde sürdürdükleri Açlık grevlerini Başkent Ankara’ya taşımışlardı.


Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyeleri Hasan SAĞLAM, Mürsel ERDEM, Muharrem ASLAN ve Gazi DEVECİ Ankara Abdi İpekçi Parkı’nda başlattıkları Açlık Grevlerini sonlandırarak yaşadıkları illerde devam kararı aldılar.


Gündem Oldular


Hasan SAĞLAM, Mürsel ERDEM, Muharrem ASLAN ve Gazi DEVECİ’nin yaşadıkları illerde sürdürdükleri Açlık grevlerini Başkent Ankara’ya taşımaları gündeme bomba gibi düşmüştü. CHP İstanbul Milletvekili Süleyman ÇELEBİ ve pek çok CHP ve MHP Milletvekili tarafından ziyaret edilmiş ayrıca TBMM Genel Kurulunda da gündeme getirilmişti. Eylem ayrıca Ulusal ve yerel basında da geniş yer buldu.


Enerjimagazin’e Teşekkürler


Görüştüğümüz Hasan SAĞLAM “Mücadelemiz bitmedi. Bu daha başlangıç. Gasp edilen emeklilik hakkımız verilinceye kadar mücadelemiz sürecek. Ankara’daki eylemimiz boyunca bizi yalnız bırakmayan, çok sayıda siyasetçi ile yazılı ve görsel medyayı bize yönlendiren Enerjimagazin yöneticilerine tüm Emeklilikte Yaşa Takılanlar adına sonsuz teşekkür ederim.” Dedi.


Hasan SAĞLAM ve Muharrem ASLAN Kayseri’de, Mürsel ERDEM Ankara’da, Gazi DEVECİ ise Sinop’ta açlık grevlerine ve mücadeleye devam edecekler.


 


Bu haberin tüm hakları www.enerjimagazin.com'a aittir.


Aktif Link verilerek, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir.

Bu haber toplam 5429 defa okundu


YAZARLAR