Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Murat Pınar EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı Seçildi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Murat Pınar EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı Seçildi

Murat Pınar EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı Seçildi
Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar, EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı olarak seçildi.
08.07.2018 / 12:28

Enerjimagazin-Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar, Avrupa Birliği’nin yeni teknolojiler ve projeler geliştirilmesi için oluşturduğu EUREKA çatısı altında Enerji alanında faaliyet gösteren EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı olarak seçildi.


ENERJİSA’dan yapılan açıklamada “Pınar, üstlendiği bu önemli pozisyon ile geleceği şekillendirecek Ar-Ge projelerine yön verecek ve Enerjisa’yı birçok uluslararası platformda temsil edecek” denildi.


EUROGIA2020 programı, ACCIONA Energy, Air Liquide, Bureau Veritas, CARDTEK, DCNS Energy, ENERJİSA, ENGİE, GE Oil&Gas, Leading Enterprises,  SAFT Batteries, gibi alanında lider 10 enerji teknoloji şirketi tarafından yönetiliyor.


EUROGIA2020 Nedir?


EUROGIA2020, düşük karbon teknolojilerini destekleyen bir EUREKA kümesidir. EUROGIA2020'nin kapsamı, yenilenebilir enerji teknolojilerinin yanı sıra düşük karbon salınım ekonomisine geçiş sürecinde önemli rol oynayacak akıllı şebekler,  karbon yakalama ve depoloma, enerji verimliliği teknolojileri gibi kolaylaştırıcı teknolojileri de içermektedir.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak EUROGIA2020 Kümesinin Başkanı seçilen sayın Murat Pınar'a yeni görevinde başarılar dileriz.Bu haber toplam 2840 defa okundu


YAZARLAR