Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÖİB Tohma HES'i Özelleştirmek İçin İhaleye Çıktı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÖİB Tohma HES'i Özelleştirmek İçin İhaleye Çıktı

ÖİB Tohma HES'i Özelleştirmek İçin İhaleye Çıktı
Tohma Hidroelektrik Santrali ile bu Santral tarafından kullanılan taşınmazları 'İşletme Hakkının Verilmesi' yöntemi ile özelleştirilecek.
06.03.2018 / 11:35

Enerjimagazin-Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Malatya'nın Akçadağ ilçesinde Tohma Çayı üzerinde kurulu bulunan 12,50 MWe kurulu güce sahip Tohma Hidroelektrik Santrali ile bu Santral tarafından kullanılan taşınmazları 'İşletme Hakkının Verilmesi' yöntemi ile özelleştirecek.

ÖİB'nin söz konusu ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı.

İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale Komisyonu’nca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

İhale için geçici teminat tutarı 1 milyon TL olarak belirlenirken, son teklif verme tarihi 30 Nisan 2018 olacak.İhaleye katılabilmek için Katılımcıların istenen belgeler ile tekliflerini İhale Şartnamesi’nde belirtilen hususlar doğrultusunda hazırlayıp; “TOHMA HES İHALESİNE İLİŞKİN TEKLİF - GİZLİ” ibaresi bulunan kapalı zarf içerisinde İdare’nin aşağıdaki adresine en geç, 30 Nisan 2018 saat 17.00’ye kadar elden teslim etmeleri gerekiyor. Son teklif verme tarih ve saatinden sonra İdare’ye verilecek belgeler ve teklifler değerlendirmeye alınmayacak.


Bu haber toplam 56488 defa okundu


YAZARLAR