Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - DEDAŞ'ta Görevli Mühendisler Eğil’de Yorgunluk Attı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DEDAŞ'ta Görevli Mühendisler Eğil’de Yorgunluk Attı

DEDAŞ'ta Görevli Mühendisler Eğil’de Yorgunluk Attı
DEDAŞ'ta görevli 100 mühendis, katıldıkları ‘İşletme Birimleri Çalıştayı’nın ardından düzenlenen Eğil gezisine katıldı.
14.07.2017 / 23:59

Enerjimagazin-Tüm zorluklara rağmen sorumluluk bölgelerindeki müşterilerine verdikleri enerjinin kalitesini daha da artırmak için çalışan Dicle Elektrik Dağıtım’da görevli 100 mühendis, katıldıkları ‘İşletme Birimleri Çalıştayı’nın ardından düzenlenen Eğil gezisine katıldı.


Dicle Elektrik Mühendislerinin Eğil Gezisi  (1).JPG görüntüleniyor


Peygamber Kabirlerini Ziyaret Ettiler


Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdür Yardımcısı Nedim Tüzün ‘ün öncülük ettiği mühendis gurubu, önce Hz.Elyesa ve Hz. Zulkif’in de kabirlerinin bulunduğu ’ni ziyaret ettiler. Burada okunan duaların ardından mühendisler gurubu baraj gölüne inerek, daha önce planlanan tekne gezisine katıldılar. Gezi sırasında mühendisler yerel müzikler eşliğinde bol bol halay çekerek, yorgunluk attılar. İlk kez bu yoğunlukta gerçekleşen gezi programı oldukça eğlenceli geçti.


Dicle Elektrik Mühendislerinin Eğil Gezisi  (5).JPG görüntüleniyor


Çalıştaydan Önemli Sonuçlar Çıktı


Genel Müdür Yardımcısı Tüzün, çalıştaya katılan mühendislerin, bu gezi ile yorgunluk attığını belirterek, “Yoğun geçen 2 günlük çalıştayda, şirketimizin sorumluluk alanındaki 6 il ile genel müdürlükteki işletme birimlerinde çalışan mühendislerin değerlendirmeleri ile çok önemli sonuçlar çıkardık, tartıştık, paylaştık ve birtakım kararlar aldık. Bunlardan da faydalanarak, çalışma alanlarımızda tespit ettiğimiz sorun başlıklarında tüm bölgemizde en ücra noktalara kaliteli hizmeti götürecek bir çaba içerisine gireceğiz.” dedi.


Dicle Elektrik Mühendislerinin Eğil Gezisi  (3).JPG görüntüleniyor

Bu haber toplam 2202 defa okundu


YAZARLAR