Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - MİGEM 100 Personel Alacak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MİGEM 100 Personel Alacak

MİGEM 100 Personel Alacak
MİGEM, 50 Maden Mühendisi, 25 Jeoloji Mühendisi ve 25 Harita Mühendisi alacak.
03.01.2017 / 11:12

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli Yeraltı Maden Uzmanı olarak çalıştırılmak üzere 4B kapsamında 50 Maden Mühendisi, 25 Jeoloji Mühendisi ve 25 Harita Mühendisi alınacak.


Bu kapsamda çalışmak isteyenler 10.01.2017 tarihine kadar Maden İşleri Genel Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekiyor.


Alınacak personel sayısının 4 katı aday sınava çağırılacaktır. Sınav sözlü olarak yapılacak mülakat sınavının tarihi daha sonra ilan edilecek.


Alınacak personellerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekiyor:


1.Mühendislik Fakültelerinin Maden, Jeoloji ve Harita/Jeodezi ve Fotoğrometri/Geomatik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.


2.Maden Mühendislerinde, yer altı üretim yöntemi ile faaliyet yürütülen maden işletmelerinde yeraltında en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya Teknik/Daimi Nezaretçilik kayıtları)


3.Jeoloji Mühendislerinde, yeraltında; yapı işleri (tünel) veya madencilik faaliyeti yürütülen işletmelerde en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya MİGEM deki yer altı işletmelerinde çalıştığına dair Teknik Elemankayıtları).


4.Harita/Jeodezi ve Fotoğrometri/Geomatik Mühendislerinde yeraltında; yapı işleri (tünel) veya madencilik faaliyeti yürütülen işletmelerde en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya MİGEM deki yer altı işletmelerinde çalıştığına dair Teknik Eleman kayıtları).


5.Sağlık bakımından uzun süre seyahat etmesine ve belirlenen görevleri yapmasına engel hali bulunmamak.


6.Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.


7.Adayların 50 yaşından gün almamış olması.


8.MİGEM’den alınarak imzalanacak müracaat formu ve cv-özgeçmiş.


Bu haber toplam 4960 defa okundu


YAZARLAR