Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği, Solarex İstanbul İle İşbirliğine Gitti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği, Solarex İstanbul İle İşbirliğine Gitti

Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği, Solarex İstanbul İle İşbirliğine Gitti
Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği, Solarex İstanbul ile işbirliğine gitti.
11.02.2016 / 22:28

Enerjimagazin-Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği (ESMD),Türkiye’nin  ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul ile işbirliği anlaşması imzaladı.Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:


2016 yılında bulunacağımız organizasyonlar ve üyelerimize yapacağımız destekler için işbirliği anlaşmaları yapmaya devam ediyoruz.


Üyelerimizin Türkiye’de ki sektörel fuarlara katılımı ile birlikte bilgi birikiminin ve paylaşımının artmasının daha kaliteli projeler üretilmesini sağlayacağı ayrıca kamuoyunun Enerji Sistemleri Mühendisleri konusunda bilgi sahibi olmasının sektöre kaliteli istihdam yaratacağı görüşündeyiz.


Üyelerimizi Güneş Enerjisi Sektörüne tanıtabilmek ve ortak etkinlikler düzenlemek konusunda işbirliği için Voli Fuarcılık A.Ş. ile anlaşmaya vardığımızı üyelerimize ve tüm kamuoyuna sunarız.


Bu iş birliği anlaşması için yardımlarını esirgemeyen, her türlü desteği vermekten çekinmeyen Solarex İstanbul fuarının Proje yönetmeni Yasemin Albayrak hanıma ve Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Pekel hanıma Teşekkür ederiz.


Enerji Sistemleri Mühendisleri Derneği olarak tüm üyelerimizi 7-9 Nisan 2016 Tarihinde yapılacak olan Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’na katılmaya davet ediyoruz.


ESMD Derneği Yönetim Kurulu


“Solarex İstanbul”, planlanan seminerleri ile hem katılımcı firmalara hem de ziyaretçilerine temiz enerjinin önemini anlatmayı hedeflemektedir. Ülkemizin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Türkiye’nin güneş enerjisi alanında üretim merkezi olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyan bir fuardır. Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “ Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.


Bu haber toplam 2463 defa okundu


YAZARLAR