Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ENERJİSA'dan Hediye Yağmuru
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ENERJİSA'dan Hediye Yağmuru

ENERJİSA'dan Hediye Yağmuru
ENERJİSA müşterilerine çeklişle çeşitli hediyeler verecek.
17.10.2015 / 12:11

Enerjimagazin-Alman E.ON ve Sabancı Holding ortaklığındaki Enerjisa, “Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş, Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş ve Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş” müşteri hizmetlerine gelerek abonelik bilgilerini güncelleyen abonelerine çeşitli hediyeler verecek.


1 Ekim 2015 Saat:08.30 itibarıyla başlayan kampanya 31 Aralık 2015 Saat:17.30’da sona erecek. Bu tarihler arasında Enerjisa Perakende Satış şirketleri müşteri hizmetleri merkezine giderek abonelik bilgilerini güncelleyen aboneler, çekilişle 100 adet Samsung S6 marka cep telefonu, 150 adet HP Notebook ve 250 adet Samsung Galaxy Tab A’dan birini kazanma şansını elde edecekler.Enerjisa müşterileri, yukarıda belirtilen tarihler arasında müşteri hizmet merkezlerine giderek kendi abone bilgilerini güncellediklerinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklar. Kampanyaya katılım muhatap başına 1 çekiliş hakkı ile sınırlandırıldı.


Tüzel müşterilerde, kampanyaya katılım şirketin imza sirkülerindeki şirket yetkilisi tarafından yapılması gerekiyor.Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve söz konusu Enerjisa şirketlerinin çalışanları katılamayacağı gibi, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecek. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecek.


Talihliler, noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek ve ikramiye kazanan talihliler, 14.01.2016 tarihli Birgün Gazetesi'nde ilan edilecek.
Bu haber toplam 5725 defa okundu


YAZARLAR