Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Mühendis ve Teknisyen Alacak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Mühendis ve Teknisyen Alacak

TEİAŞ Mühendis ve Teknisyen Alacak
TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü, hizmet alımı ile 48 teknisyen ve elektrik mühendisleri istihdam edecek.
03.09.2015 / 15:46

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) 5. Bölge Müdürlüğü, 380 kV. İZMİT İletim Trafo Merkezinin bakım ve güvenlik hizmetleri hariç, işletme ile ilgili hizmetlerin yapılması için açık ihale usulü ile 3 yıllığına hizmet alımı yapılacak.


İhale kapsamında 48 Teknisyen ve her bir trafo merkezi için 1 Mesul Mühendisi istihdam edilecek.


TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü ile TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü’nün “Trafo Merkezlerinin Hizmet Alım Yolu İle İşletilmesine” ilişkin ihale ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna göre, TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü, 380 kV. İZMİT İletim Trafo nin bakım ve güvenlik hizmetleri hariç, işletme ile ilgili hizmetlerin Teknik Şartname ve Sözleşme hükümleri doğrultusunda hizmet alımı yolu ile yapılması işi TEİAŞ’nin 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi Uyarınca Yapacağı Mal ve Hizmet Alımlarında Uygulanacak Esas ve Usullere Dair Yönetmeliğin 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.


İhale, 09 Eylül 2015 tarihinde Saat 14.00’da Sakarya’da bulunan TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak.


Ayrıca, TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü hizmet alanında bulunan “Hatay, Ulucak, Bozyaka, Ilıca, Karabağlar, Ödemiş, Tahtalı, Bahribaba, Aslanlar ve Pancar OSB İletim” Trafo Merkezlerinin 3 (üç) yıl süre ile işletilmesi işi açık ihale usulü ile ihale edilecek.


Ödemiş, Tahtalı, Bahribaba, Aslanlar, Pancar OSB İletim Trafo Merkezlerinin ihalesi 03.09.2015 tarihinde Saat 14.00’da, Hatay, Ulucak, Bozyaka, Ilıca, Karabağlar İletim Trafo Merkezlerinin ihalesi ise 04 Eylül 2015 tarihinde Saat 14:00’da İzmir’de bulunan TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak.
Bu haber toplam 4778 defa okundu


YAZARLAR