Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bir-Sen’den PİGEM Genel Müdürü İncedalcı’ya Ziyaret
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bir-Sen’den PİGEM Genel Müdürü İncedalcı’ya Ziyaret

Enerji Bir-Sen’den PİGEM Genel Müdürü İncedalcı’ya Ziyaret
Enerji Bir-Sen Heyeti, Petrol İşleri Genel Müdürü Selami İncedalcı’yı makamında ziyaret etti.
04.12.2014 / 12:14

Enerjimagazin-Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Müdürü İncedalcı’yı makamında ziyaret ederek, PİGEM çalışanlarının sorunları iletti. Tonbul, Türkiye’de petrol rezervleri ve arama faaliyetleri ile ilgili Genel Müdür İncedalcı’dan bilgi aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İncedal, ‘’PİGEM’İN faaliyet alanları ve çalışmaları ile ilgili Enerji Bir-Sen Heyetine, bilgi verdi. İncedalcı, Enerji Bir-Sen’den talep geldiği takdirde, Türkiye’deki petrol rezervleri ve arama faaliyetleri ile ilgili sendika üyelerine daha detaylı bir sunum yapabileceğini, söyledi.


Ziyarette, PİGEM Genel Müdür Yardımcıları Ömer Koca, Salim Koşar, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Doğan, Cemil Şentürk, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Bozkuş ve Şube Yönetim Kurulu üyesi Şevket Koca hazır bulundu.


Bu haber toplam 2759 defa okundu


YAZARLAR