Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AYDEM'den Önemli Uyarı!
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYDEM'den Önemli Uyarı!

AYDEM'den Önemli Uyarı!
Aydem, elektrik dolandırıcılığı konusunda uyardı
18.11.2014 / 17:46

Enerjimagazin-Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş, abonelerini elektrik dolandırıcılığı konusunda uyardı.

Aydem'den konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Elektrik Perakende Satış hizmeti sunduğumuz Aydın, Denizli ve Muğla il ve ilçelerindeki Müşterilerimizi telefonla arayan bazı kişilerin "Aydem'den aradıklarını, fatura yoluyla tahsil edilen bazı ödemelerin (Sistem Kullanım, Kayıp-Kaçak, Enerji Fonu, TRT payı, BTV, vb.) geri ödeneceğini, bu kapsamda bazı evrakları 15-45 TL karşılığında adreslerine kargo yoluyla gönderilmeleri gerektiğini" ifade ederek, müşterilerimizi dolandırmaya çalıştıkları tespit edilmiştir.

Siz değerli müşterilerimizi bu kapsamda arayan kişi ve kuruluşların Şirketimizle herhangi bir ilişkilerinin bulunmadığını belirtir olası bir mağduriyetin yaşanmaması için bu tür aldatıcı vaatlere itibar edilmemesini, şahsi bilgilerin paylaşılmamasını ve herhangi bir ödemenin yapılmamasını önemle rica ederiz. "

Bu haber toplam 2934 defa okundu
YORUMLAR
sana ne: 
"değerlimi"
nezamandır müşterileriniz değerli oldu , o nedenlemi zırt pırt keyfi ceyran kesiyorsunuz. onedenlemi gece kalkıp ceyranlar kesiyorsunuz. onedenlemi hiçbir müşterinizi umursamayıp ceyran kesiyorsunuz. dün yayı gezmiş biri olarak sizingibi kötü iş yapan ceyran kesilen biryer görmedim. allah bin türlü belanızı versin ölmeyin gebermeyin sürüm sürüm sürünün inşallah , sizde bizim gibi ceyrana bağlı kalın sürüm sürün sürünün inşallah . bin bir türlü belanızı versin yeter biz insanız yeter bu kadar akşamakadar ceyran kesmekten zevk alan sizden başka ne bir insan ne bir il ilçe köy kasaba bir canlı olamaz. tekrardan allah sizi kanser etsin inşallah.
25.03.2015 / 11:50


YAZARLAR