Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Emeklilikte Yaşa Takılanlar Kılıçdaroğlu İle Görüştüler
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Kılıçdaroğlu İle Görüştüler

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Kılıçdaroğlu İle Görüştüler
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüler.
12.02.2014 / 15:12

Enerjimagazin-Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformunun bazı İl temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüler.


Daha önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret eden Emeklilikte Yaşa Takılanlar, bu kez CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.
Kılıçdaroğlu’nun “Emeklilikte Yaşa Takılanlara destek sözü verdiği, Emeklilikte Yaşa Takılanlarla önümüzdeki günlerde daha geniş katılımlı bir değerlendirme toplantısının gerçekleştirileceği ve bu toplantıda, Kılıçdaroğlu’nun Cumhuriyet Halk Partisinin verdiği yasa tekliflerini ve sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini Emeklilikte Yaşa Takılanlarla paylaşacağı” öğrenildi.
Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Emeklilikte Yaşa Takılanların buluşmalarına ilişkin açıklama CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi’den geldi.
Görüşmenin detaylarını kendisine ait Twitter hesabından duyuran Süleyman Çelebi, şu ifadeleri kullandı: “Genel Başkanımız Emeklilikte Yaşa Takılanların il temsilcileriyle, yaşadıkları mağduriyetlere ilişkin bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu çok yakın zamanda Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile daha geniş çaplı bir toplantıda buluşacak. Genel Başkanımız Cumhuriyet Halk Partisinin verdiği yasa tekliflerini ve sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini kendileriyle paylaşacak.”


Bu haber toplam 10194 defa okundu
YORUMLAR
zeynep elgin: 
"yoksa dün dündür bugün bugün müdür?"
1999 yılında Cum.Bşk. sayın Abdullah Gül seçilmiş olduğu partinin gurup başkan vekili iken yaşa takılanlarla ilgili olan yasanın iptali için anayasa mahkemesine götÜrmüştü neden şimdi ilgilenmiyor? O zaman konumundan dolayı politika mı yapıyordu?
14.02.2014 / 00:58
ft: 
"ikk yasa?"
sayın başkan ilk yasa 1999 çıktı siz ve partiniz neredediniz......???
12.02.2014 / 19:07


YAZARLAR