Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Emeklilikte Yaşa Takılanlar Size Beddua Ediyor
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Size Beddua Ediyor

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Size Beddua Ediyor
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi toplantıya üzerinde "Emeklilikte yaşa takılanlar" yazılı tişörtler giyerek geldiler.
19.11.2013 / 14:52

Enerjimagazin-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki bütçe görüşmeleri CHP’li milletvekillerinin eylemine sahne oldu.


CHP İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi toplantıya üzerinde "Emeklilikte yaşa takılanlar" yazılı tişörtler giyerek geldiler. 


Ömrünü işçi davasına, emek davasına adamış birisi olarak tanınan, her vesile ile Emeklilikte Yaşa Takılanların yaşadıkları mağduriyeti dile getiren ve defalarca TBMM Genel Kurulunda gündeme taşıyan CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ve hafta sonu Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyeleri tarafından İzmir’de düzenlenen ve ülkenin gündemine oturan İzmir eylemine katılarak destek sözü veren CHP İzmir Milletvekili Musa Çam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki bütçe görüşmelerine üzerinde "Emeklilikte yaşa takılanlar" yazılı tişörtler giyerek katıldılar.


Çelebi ve Çam, komisyon toplantısına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e "Emeklilikte Yaşa takılanlar size beddua ediyor" dediler. Bakan Çelik ise, “Ben zaten onlarla görüşüyorum, durumlarını biliyorum” şeklinde cevap verdi.


Çelebi ve Çam’ın bu davranışı Emeklilikte Yaşa Takılanlar tarafından büyük takdir topladı.Bu haber toplam 5701 defa okundu
YORUMLAR
songul: 
""
eyt deyip geçmeyin.bir mazlumun kalbini kırmak cami minaresini kırmaktan beterdir.sayılarımıza göre hesap edersiniz inşallah.
19.11.2013 / 19:33
Mehti Bıkmaz: 
"Teşekkür"
Değerli Vekillerim İzmir basın açıklamamızda, bizlere verdiğiniz sözleri tutarak davamıza destek olmanız, bütün EYT ailesini çok memnun etmiştir. Çok teşekkür ederiz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Türkiye Platformu adına Mehti Bıkmaz
19.11.2013 / 13:19


YAZARLAR