Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EYT YAŞIYOR MU?
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EYT YAŞIYOR MU?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK'e yanıt...
26.11.2013 / 00:00

Çok değerli okurlarım;


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Bütçe görüşmeleri sırasında asli görevi bizleri temsil etmek olan bütün vekillerimize örnek olacak bir davranışta bulunan İstanbul Milletvekili Süleyman ÇELEBİ ve İzmir Milletvekili Musa ÇAM’ın EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR tişörtlerini giymeleri üzerine sorduğu "EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR YAŞIYOR MU?" sorusu üzerine kendisine EYT’nin cevabını vermesi gerektiğini düşünüyorum.


Gerçi EYT gerekli cevabı veriyor ama görmek istemeyenlere ne kadar gözüne soksanız göremezler.


Evet arkadaşlar EYT’de dur durak yok durduramıyor. Bir çığ gibi büyüyor. Son EYT BÜYÜK İZMİR EYLEMİ’de bunun en son örneği sergilendi. EYT’liler İzmir’de çok kalabalık bir eyleme imza atarak bundan böyle öncelikle EYT’ye destek olan vekiller sayesinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde ve bütün ülke genelinde eylemlerine devam edeceklerinin açıklamasını yaptılar.


Eylemin akabinde de TBMM’de yapılan bütçe görüşmelerinde İZMİR EYLEMİNDE söz veren sayın vekiller sözlerini yerine getirerek EYT tişörtleri ile EYT’nin ölmediğini aksine küllerinden yeniden canlandığını sayın bakana göstermişlerdir.


Ardından EYT yine durmamış EYT ANKARA GRUBU olarak daha aktif faaliyetlerde bulunmak için yeni bir yapılanma içine girmiştir.


EYT ADANA GRUBU ise durur mu hiç ? 27 Ekim’deki eylemin tadı Adana kebabı gibi damaklarında kalmış ki acilen toplanarak 23 Şubat 2014 tarihinde büyük bir eylem ve basın açıklaması kararı almıştır.


Başta yazdık ya EYT dur durak bilmiyor artık.


EYT İSTANBUL 01 Aralık Pazar günü TRAKYA AÇILIMI’nı başlatıyor.


Sevgili okuyucularım;


EYT KOCAELİ il grubu ise yaptığı toplantıda aldığı karar gereğince 08 ARALIK Pazar günü ilin en kalabalık yürüyüş caddesinde BİLDİRİ DAĞITIMI ETKİNLİĞİ düzenleyecektir.


EYT’nin meclis çıkarması ise bundan böyle durmaksızın yeni yapılan EYT ANKARA GRUBU ile devam edecektir.


Dün, Kayseri ve civarından gelen bir grup EYT’li Meclis’te siyasi partilerin grup toplantılarına katılarak EYT’nin ölmediğini göstermişlerdir.


EVET EYT KÜLLERİNDEN CANLANIYOR


Sayın Bakan EYT’nin ölmesini mi istiyorsunuz? Vereceksiniz EYT’nin hakkını öldüreceksiniz EYT’yi. Yoksa EYT yeni katılımlarla daha aktif olarak faaliyetlerine hız kazandırarak devam edecektir. Gördüğünüz gibi EYT’nin iller bazında yapılanmaları devam etmektedir.


Önümüzde yerel seçimler var. Zannedilmesin ki EYT İL GRUPLARI sadece eylemler yapmakta bildiri dağıtmakta yapılacak seçim çalışmaları içinde çalışmalar yapmaktadır.
Bu yazi toplam 3872 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR