Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EYT Rüzgarı Esmeye Başladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EYT Rüzgarı Esmeye Başladı

Emeklilikte Yaşa Takılanlar, Dalga Dalga Tüm Yurda Yayılıyor.
07.10.2013 / 00:00

Emeklilikte Yaşa Takılanlar hükümet kanadından yapılan olumsuz açıklamalara rağmen hızlarını kesmeden ülke çapında eylemlerine devam ediyorlar.Yaptıkları açıklamalarda gasp edilen haklarını almadan eylemlerinden vazgeçmeyeceklerini özellikle belirten EYT mağdurları bütün halkın bilgilendirilmesi çalışmalarına 15.09.2013 Tarihinde İstanbul’da bildiri dağıtarak başlamışlardı. 2. Kez 29.09.2013 Pazar günü tekrar bildiri dağıttıklarında halkın konu üzerinde daha da bilinçlendiğinin görülmesi üzerine bütün illerde bu şekilde etkinlikler yapma kararı alan EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR PLATFORMU yöneticilerinin kararını ilk olarak uygulayan EYT ADANA GRUBU oldu.


Dün Adana sokaklarında EYT ADANA GRUBU üyeleri sayesinde EYT rüzgarı esti. Hem Platform yönetimin aldığı kararı uygulamak için, hem de Adana’da bulunan EYT’lilerin bilinçlendirmesi için böyle bir çalışmaya imza atan EYT ADANA GRUBU üyeleri, aynı zamanda 27.10.2013 PAZAR günü ADANA’da yapacakları EYT EYLEMİNİN DE duyurusunu yapmış olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirttiler. Grup üyeleri birebir halka mağduriyetlerini anlatarak bildiri dağıtmışlardır. Halkın ilgisinin yoğun olduğunu gözlemlediklerini ve böyle bir çalışmada bulundukları için birçok kişinin kendilerine müteşekkir olduklarını da söylediler.


EYT ANKARA GRUBU’da yapılan bu etkinliklere il bazında katılım sağlamak ve İZMİR’de yapılacak olan BÜYÜK EYT MİTİNGİNE katılım hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere SALON YÜKSEL Karanfil Sokak No:63 Bakanlıklar / Çankaya adresinde saat 17.00-19.00 arasında toplantı düzenlediler.


EYT KARADENİZ’de, bu yapılan etkinliklerin faydasını gördü ve 13.10.2013 tarihinde SAMSUN’da bildiri dağıtımı yapılacağını sosyal paylaşım sitesinde açıklamış olup, katılacak grup üyelerinin platformu takip etmelerini belirtmişlerdir.


Evet değerli okurlar başta da dediğim gibi EYT RÜZGARI esmeye başladı. Kış şartlarının başladığı şu günler EYT’nin bu rüzgarının fırtınaya dönüşmeden dindirilmesi İKTİDAR’ın elindedir. Eğer ki bu rüzgar fırtınaya dönüşürse EYT’nin gazabı fena olur diyen EYT PLATFORMU yöneticileri bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istemektedirler.

Bu yazi toplam 3539 defa okundu
YORUMLAR
fuzuli elzem: 
"ES BRE DELİ RÜZGAR #EYTninHakkınıVerin Syn Bakanım."
EYT Rüzgarı Esmeye Başladı. HAK için onbinlerce Yüzbinlerce Mağdur, çaresiz için ES BRE DELİ RÜZGAR #EYTninHakkınıVerin Syn Bakanım. Ali BEy Kaliminize Sağlık, Hayırlara vesile olsun, yazarlığınız İnşallah.
07.10.2013 / 17:01
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR