Petrol Ofisi ile Aydem Perakende Arasında Önemli iş Birliği
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 12:50 Bu haber 7087 kez okundu
 
Petrol Ofisi ile Aydem Perakende Arasında Önemli iş Birliği
PETROL Haberi
Petrol Ofisi ile Aydem Perakende Arasında Önemli iş Birliği

Enerjimagazin- Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin lideri Petrol Ofisi ile ülkemizin ilk özel elektrik perakende şirketi Aydem Perakende arasında önemli bir iş birliğine imza atıldı. Türkiye’nin  dört bir yanındaki Petrol Ofisi istasyonlarına elektrik giderleri  konusunda destek sağlayan iş birliği ile düşük birim fiyat, zamlardan  etkilenmeyen tarife, düşük güvence bedeli ve masrafsız DBS imkânı gibi  cazip alternatifler sunuluyor. 
Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “Bugüne kadar geliştirdiğimiz  ürün, hizmet ve iş birliklerimizle müşterilerimize, topluma olduğu  gibi bayilerimize de artı değer yaratacak, katkı sağlayacak  çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Aydem Perakende iş  birliğimiz ile bayilerimiz istasyonlarında, cazip avantajlar ve uygun  fiyatlarla elektrik kullanabilme olanağına kavuşacak. Böylece  akaryakıta gelen tavan fiyat uygulaması çerçevesinde zor günler  yaşayan bayilerimize bir nebze katkıda bulunmuş olacağız” dedi.
Türkiye enerji sektörünün iki büyük markası Petrol Ofisi ile Aydem Perakende, önemli bir iş birliğine imza attı. Petrol Ofisi’nin yurdun  dört bir yanına yayılmış 1.850’yi aşkın istasyonuna yönelik anlaşma  kapsamında Aydem Perakende bayilere, uygun birim fiyatlı ve zamlardan  etkilenmeyen iki farklı teklif sunuyor. iş birliği kapsamında Petrol Ofisi bayilerine ayrıca düşük güvence bedeli ve masrafsız DBS imkânı  da sağlıyor. iş birliği ile Petrol Ofisi bayileri, elektrik  giderlerinde tasarruf sağlayabilecekler.
“Petrol Ofisi ülkesinin, müşterisinin, bayi ve paydaşlarının  yanında olmaya devam edecek”
Petrol Ofisi’nin her alanda lidere yakışır adımlar attığına vurgu  yapan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “Liderlik misyonumuz  çerçevesinde sektörümüze örnek ve öncü olacak çalışmalara imza atmaya  devam ediyoruz. Ülkemizi, toplumu, müşterilerimizi, paydaşlarımızı ve  bayilerimizi de kapsayan, onlara fayda sağlayan, katkı ve avantajlar  sunan yeniliklere her alanda imza atıyoruz. Bu noktada Türkiye’nin en  büyük ve en yaygın istasyon zincirini oluşturan bayilerimize de her  açıdan destek olmayı, onların yeni kazanımlar sağlamasını  hedefliyoruz. Mevcut gelişmelerle oluşan zorluklara karşın  bayilerimizi desteklemek üzere yürüttüğümüz çalışmalarla bayilerimize   bir yandan gelirlerini arttıracak, diğer yandan da giderlerini  azaltacak avantajlar sunuyoruz. Aydem Perakende ile  gerçekleştirdiğimiz iş birliği de bu yaklaşımımızın en yeni  örneklerinden biri oldu. Bu iş birliği ile sunduğumuz farklı teklif  alternatifleriyle, bayilerimizin önemli gider kalemlerinden biri olan  elektrik faturalarında kayda değer bir düşüş olanağı sağlıyoruz.
Petrol Ofisi attığı her adımda ülkesinin, müşterisinin, bayi ve  paydaşlarının yanında olmaya, onlara katkı ve avantajlar sunmaya devam  edecektir” açıklamasında bulundu.
Aydem Perakende: “iş ortaklarımızın ihtiyacı olan çözümleri en  yüksek fayda ile üretiyoruz.”
Aydem ve Gediz Elektrik Perakende Genel Müdürü Çağdaş Demirağ,  “Tüm Türkiye’ye hizmet götüren görevli elektrik tedarik şirketi olarak 5 milyonun üzerinde müşterimiz ile yaklaşık 20 milyon kişiye hizmet  veriyoruz. Kurumsal iş birliklerimizde odağımız, her zaman iş  ortaklarımızın ihtiyacı olan çözümleri üreterek en yüksek faydayı  sağlamak. Bu kapsamda akaryakıt sektörünün lider firması Petrol
Ofisi’nin 1.850’yi aşkın istasyonu için bayilerinin maliyetlerini  azaltacak bir proje üzerinde anlaşmamızı gerçekleştirdik. iş  birliğimiz sayesinde Petrol Ofisi bayilerinin aylık ortalama 1.500-2.000 TL civarında avantaja sahip olacağını öngörüyoruz” dedi. 
Demirağ şöyle devam etti  “Petrol Ofisi liderliğini bu anlaşma ile  perçinleyerek bayilerine fayda sağlarken  Aydem Perakende olarak biz  de Türkiye’nin dört bir yanında 7/24 hizmet sunan istasyonlara  avantajlı elektrik hizmeti sunmuş olacağız.”
Bu haberin tüm hakları www.enerjimagazin.com'a aittir.
Aktif Link verilerek veya açık kaynak gösterilerek kullanılabilir

Kaynak: Editör:
Etiketler: Petrol, Ofisi, ile, Aydem, Perakende, Arasında, Önemli, iş, Birliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı