İmzalar Soento Enerji İçin Atıldı
Haber
06 Nisan 2024 - Cumartesi 19:46 Bu haber 3287 kez okundu
 
İmzalar Soento Enerji İçin Atıldı
ENERJİ Haberi
İmzalar Soento Enerji İçin Atıldı

Sovo Enerji ve Mittel Tozoğlu bir süredir devam eden iş ortaklıkları çerçevesinde, 53 yıllık kolektif deneyimlerini birleştirerek SOENTO ENERJİ adını taşıyan yeni bir marka oluşturdu.

SOENTO ENERJİ, bu güç birlikteliğini Türkiye’nin en büyük enerji fuarı olan Solarex İstanbul’da bir imza töreniyle kamuoyuna duyurdu.

Güç birlikteliği anlaşmasına, Sovo Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ÖZTÜRK ve Mittel Tozoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ekmel TOZOĞLU imza attılar.

2022 yılında iş ortaklığı modeliyle başlayan bu birliktelik, başta Türkiye pazarı olmak üzere farklı kıta ve ülkelerde hizmet veriyor. Soento Enerji; İstanbul, İzmir ve Konya çalışma ofislerinde bulunan 50’den fazla mühendis ve buna ek olarak profesyonel saha ekipleri ile  önemli işlere imza atıyor.

Soento Enerji, Konteyner tip enerji depolama (batarya) sistemlerinin yanı sıra arazi ve çatı tipi güneş enerji sistemleri kurulumu, yatırım ve enerji verimliliği danışmanlığı, işveren mühendisliği gibi konularda deneyimli mühendis ekipleriyle hizmet veriyor. Firma, kurduğu santrallerin üretimlerini sürekli izleyerek müşterilerine maksimum verimlilik sunmayı hedefliyor.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: enerji, elektrik, soento enerji
Yorumlar
Haber Yazılımı