EÜAŞ'ın RFID Akıllı Depo ve Demirbaş Projesi Ödüle Layık Görüldü
Haber
27 Kasım 2022 - Pazar 10:06 Bu haber 12959 kez okundu
 
EÜAŞ'ın RFID Akıllı Depo ve Demirbaş Projesi Ödüle Layık Görüldü
ELEKTRİK Haberi
EÜAŞ'ın RFID Akıllı Depo ve Demirbaş Projesi Ödüle Layık Görüldü

Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ) Genel Müdürlüğü'nün "RFID Akıllı Depo ve Demirbaş Projesi", geleneksel "Bilişim Zirvesi Teknoloji Kaptanları Ödül Töreninde" Maliyet İyileştirme kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü. Ödül, proje ile yarışmaya katılan EÜAŞ Bilgi İşlem Daire Başkanı Aydoğan Çakmak'a takdim edildi.

Kurum ve şirketlerin dijital dönüşüm konusunda yol arkadaşı olan BT Şirketler Grubu’nun bu yıl beşincisini düzenlediği ‘’Teknoloji Kaptanları Ödülleri”ni kazanan isimler ve projeler belli oldu. Toplam 6 kategori için başvuran projeler halk oylamasının ardından iş-akademi dünyasının saygın isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi.

Tören sponsorluğunu E-Data, Megisty Technology ve XPODA’nın üstlendiği ödüller için 68 proje yarıştı. Ödül kazanan projeler, Bilişim Zirvesi’22 finalinde Fişekhane’de gerçekleştirilen törende açıklandı.

Maliyet İyileştirme Projesi kategorisinde E-Arşiv Faturaların Karşılaştırması-İşlenmesi RPA Projesi ile Doğan Topkaya birinci olurken, ikinciliğe ise EÜAŞ RFID Akıllı Depo ve Demirbaş Projesi ile Aydoğan Çakmak layık görüldü.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: eüaş, aydoğan çakmak, enerji, teknoloji, bilişim
Yorumlar
Haber Yazılımı