Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerjimagazin Gündeme Getirdi AYEDAŞ Hemen Çözdü
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerjimagazin Gündeme Getirdi AYEDAŞ Hemen Çözdü

Enerjimagazin Gündeme Getirdi AYEDAŞ Hemen Çözdü
AYEDAŞ ekipleri, vatandaşları tedirgin eden direklere müdahale etti.
26.03.2021 / 21:12

Enerjimagazin-Dün yayınladığımız “AYEDAŞ’ın Aydınlatma Direkleri Tehlike Saçıyor” başlıklı haberimiz ses getirdi. Haberimizin üzerine harekete geçen AYEDAŞ ekipleri, söz konusu direklere müdahale edilerek birisinin mevcut konumundan kaldırırken, diğerini ise düzelterek emniyetli bir şekilde aynı noktaya konumlandırdı.


AYEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:


“Habere konu olan lokasyondaki aydınlatma direklerine haberiniz üzerine aynı gün, bakım onarım faaliyetlerimiz kapsamında müdahale edilmiştir. Aydınlatma direklerimizin biri mevcut konumundan kaldırılmış, diğeri ise düzeltilerek emniyetli şekilde aynı noktada konumlanmaya devam etmiştir.


Bu vesile ile teşekkür eder, siz değerli basın mensuplarının ve müşterilerimizin bildirimlerinin bizler için değerli olduğunu söylemek isteriz.”


www.enerjimagazin.com ailesi olarak, gösterdikleri duyarlılık ve hızlı geri dönüşleri için AYEDAŞ yöneticilerine ve sorunun giderilmesinde emeği bulunan AYEDAŞ çalışanlarına teşekkür ederiz.


Bu haber toplam 3370 defa okundu


YAZARLAR