Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı

Çoruh EDAŞ Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı
Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Aydın, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.
28.08.2020 / 09:15

Enerjimagazin-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ) Şirket Müdürü Mehmet Aydın, yayınladığı mesajla 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.


Açıklamalarına, basın mensuplarının halkı bilgilendirme amacıyla zorlu koşullarda bile mesleklerini icra ettiklerini belirterek başlayan Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Aydın, Bölgemizde kaliteli ve kesintisiz enerji verme hedefi ile faaliyete başladığımız günden bu zamana toplumu bilgilendirmemiz ve farkındalık oluşturmamızda en büyük destekçimiz basın mensuplarımızdır. Türk basınına uygulanan sansürün kaldırıldığı 24 Temmuz miladından günümüze toplumu aydınlatma gibi büyük bir sorumluluğu üstlenen basının ve basında çalışan dostlarımızın misyonu ile çalışmalarımızın daha görünür olduğuna inanıyoruz.” ifadelerine yer verdi.


Çoruh EDAŞ olarak çalışmalarının her bir adımında medyayı bilgilendirme konusunda titiz davrandıklarının altını çizen Aydın, “Halkın doğru ve objektif haber alması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, gece gündüz demeden mesleğini icra eden tüm basın dostlarımıza bugün bir kez daha teşekkür ederim. Zorlu şartlar altında görev yapan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.” dedi.


Bu haber toplam 7797 defa okundu


YAZARLAR