Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Koronavirüsle Mücadelenin Görünmeyen Kahramanları
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Koronavirüsle Mücadelenin Görünmeyen Kahramanları

Koronavirüsle Mücadelenin Görünmeyen Kahramanları
Koronavirüs salgını sonrası, kesintisiz enerji için görev yapan enerji çalışanları, salgınla mücadelenin görünmez kahramanları oldular.
04.04.2020 / 17:46

Enerjimagazin-Aralık 2019'da Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye'de 11 Mart'ta ilk kez görülen koronavirüs salgını sonrası, kesintisiz enerji için 7/24 görev yapan enerji çalışanları, salgınla mücadelenin görünmez kahramanları oldular.


Depremde, bayramda, karda, fırtınada, aşırı sıcaklarda güneş altında ve her koşulda yüksek risk altında görev yapan enerji sektörü çalışanları, ülkemizin koronavirüs salgınıyla mücadelesi sırasında da büyük önem taşıyan enerjiyi kesintisiz vermek adına özveriyle, vicdani ve milli sorumluluk bilinciyle görev yapmaya devam ediyorlar. Enerjinin vatandaşa hizmet olarak yansıması enerji çalışanları vasıtasıyla oluyor. Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek ve riskleri en aza indirmek için vatandaşlara evde kal çağrı yapılırken, enerji çalışanları 7 gün 24 saat görev yapmaya devam ediyor. Üstelik bazı hizmet bölgelerinde kış mevsiminin ağır koşulları devam ediyor.


İşte enerji çalışanları kesintisiz enerji için göstedikleri bu fedakarlıklarla koronavirüs salgınıyla sürdürülen mücadelenin de gizli kahramanları oldular.www.enerjimagazin.com ailesi olarak; ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte enerjinin santrallerdeki üretim aşamasından, iletim ve dağıtım süreçlerine kadar her kademesinde, kesintisiz enerji sağlamak için fedakârca görev yapan tüm enerji çalışanlarına TEŞEKKÜR ediyoruz.


Remzi CİĞERLİ


Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu BaşkanıBu haber toplam 37960 defa okundu


YAZARLAR