Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Aksa Çalışanı Enes Sertdemir ve Eşinin Cansız Bedenine Ulaşıldı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Aksa Çalışanı Enes Sertdemir ve Eşinin Cansız Bedenine Ulaşıldı

Aksa Çalışanı Enes Sertdemir ve Eşinin Cansız Bedenine Ulaşıldı
Aksa Elazığ Doğal Gaz ölçüm hizmetleri görevlisi Enes SERTDEMİR ve eşi Berna SERTDEMİR’in cansız bedenlerine ulaşıldı.
14.02.2020 / 19:59

Enerjimagazin-Elazığ Sürsürü Mahallesinde devam eden kurtarma çalışmalarından ne yazık ki acı haber geldi. 24 Ocak 2020 Cuma günü merkez üssü Elazığ Sivrice olan 6.8 büyüklüğündeki deprem sonucunda Sürsürü Mahallesi'nde göçük altında kalan, Aksa Elazığ Doğal Gaz ölçüm hizmetleri görevlisi Enes SERTDEMİR ve eşi Berna SERTDEMİR’in cansız bedenlerine 36 saatlik bekleyişin ardından ulaşıldı. Enes Sertdemir ve eşinin cenazelerinin Elazığ Fırat Üniversitesi morguna kaldırıldığı öğrenildi.


SERTDEMİR’in vefat haberini Twitter hesabından duyuran Aksa Dogal Gaz A.S CEO’su Yaşar ARSLAN; “Önceki gün yaşanan depremde göçük altında kalan Aksa Elazığ Doğal Gaz ölçüm hizmetleri görevlisi çalışma arkadaşımız Enes SERTDEMİR ve kıymetli eşi Berna SERTDEMİR 'i kaybetmiş bulunuyoruz. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Enerji sektörümüzün başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.


Enformasyon Medya Grubu olarak, Enes SERTDEMİR, eşi Berna SERTDEMİR ve depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, sevenlerine ve tüm Aksa ailesine başsağlığı dileriz.


Bu haber toplam 33229 defa okundu


YAZARLAR