Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ'ın İnsan Kaynakları Onur GİRGİN'e Emanet
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ'ın İnsan Kaynakları Onur GİRGİN'e Emanet

TEDAŞ'ın İnsan Kaynakları Onur GİRGİN'e Emanet
TEDAŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine Onur GİRGİN atandı.
13.01.2020 / 18:09

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine Onur GİRGİN atandı.


İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine atanmadan önce TEDAŞ Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan GİRGİN, 1978 yılında Marmaris’te doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan GİRGİN, 1998-2002 yılları arasında Orman Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı Basın Müşavirliği’nde “Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni” görevinde bulundu.


2002 yılında TEDAŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nda Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan GİRGİN, 2017 yılında TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun Özel Kalem Müdürü olarak atanmıştı.


KULOĞLU Özel Kalem Müdürü Oldu


GİRGİN’in TEDAŞ İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine atanması nedeniyle boşalan TEDAŞ Özel Kalem Müdürlüğü görevine ise Alpaslan KULOĞLU’nun getirildiği öğrenildi.


Enformasyon Medya Grubu olarak, TEDAŞ İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine atanan GİRGİN ile TEDAŞ Özel Kalem Müdürlüğü görevine atanan KULOĞLU’na yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.


Bu haber toplam 33396 defa okundu


YAZARLAR