Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Yöneticileri ve Saha Çalışanları Yeni Yıla Birlikte Girdi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Yöneticileri ve Saha Çalışanları Yeni Yıla Birlikte Girdi

SEDAŞ Yöneticileri ve Saha Çalışanları Yeni Yıla Birlikte Girdi
SEDAŞ yöneticileri yılbaşında kesintisiz enerji için 7/24 görevde olan ekiplerini yalnız bırakmadı.
13.01.2020 / 18:08

Enerjimagazin-Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce bölgesinde 1,8 milyon müşterinin elektriğini dağıtan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) saha çalışanları, yeni yılı görev yerlerinde karşıladı. SEDAŞ yöneticileri de kesintisiz enerji için 7/24 görevde olan ekipleri yalnız bırakmadı.


SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, İnsan Kaynakları Direktörü Sinem Yorulmaz ve Regülasyon Direktörü Mustafa Yılmaz, 31 Aralık günü tüm bölgelerdeki SEDAŞ lokasyonlarını ziyaret etti. Enerji ihtiyacının kesintisiz sağlanması amacıyla görevlerinin başında olan çalışanların yeni yılını kutlayan yöneticiler, emekleri ve özverili çalışmaları için teşekkürlerini iletti.


Dr. Odyakmaz ve beraberindeki yöneticiler, yeni yıla tüm gün süren ziyaretlerin son durağı olan Bolu Gerede'de mesaide olan saha ekipleriyle birlikte girdiler. Enerji dağıtımında sorunsuz bir gece geçirdiklerini kaydeden Dr. Odyakmaz, “SEDAŞ ailesinin tüm fertlerini yıl boyunca ortaya koydukları başarılı çalışmalar için kutluyorum. Yeni yılda da daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 


Bu haber toplam 2127 defa okundu


YAZARLAR