Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Bakan Dönmez'den EPDK'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bakan Dönmez'den EPDK'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Bakan Dönmez'den EPDK'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Bakan Dönmez, yeni hizmet binasında çalışmalarına başlayan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna (EPDK) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
05.01.2020 / 18:11

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakan Yardımcıları Abdullah Tancan, Alparslan Bayraktar ve Şeref Kalaycı yeni hizmet binasında çalışmalarına başlayan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna (EPDK) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Bakan Dönmez; EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve Kurul Üyeleri ile birlikte bir süre binayı gezerek çalışmalara ilişkin bilgi aldı.


Yeni hizmet binasının EPDK ve bütün enerji sektörü için hayırlı olması dileğinde bulunan Bakan Dönmez: “Umuyorum bu güzel bina; sektörümüzün gelişimine katkı sağlar, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı kararlar alınmasına vesile olur” dedi.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ziyaretin anısına EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’a Osmanlı Tuğrası hediye etti.
Bu haber toplam 2172 defa okundu


YAZARLAR