Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Yöneticileri Van'da Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Yöneticileri Van'da Buluştu

TEİAŞ Yöneticileri Van'da Buluştu
TEİAŞ Genel Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı Van 17’nci Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi.
12.10.2019 / 12:22

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı Van 17’nci Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi.


TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım başkanlığında, merkez ve taşra teşkilat yöneticilerinin katıldığı koordinasyon toplantısı Van’da yapıldı. TEİAŞ Daire Başkanları, Bölge Müdürleri ve Yük Tevzi İşletme Müdürlerinin bir araya geldiği toplantıda kurumun gündemi değerlendirildi.


1


Yapılan toplantıda merkez ve taşra teşkilatı birimlerinin mevcut durum analizleri, sistem güvenliğine yönelik arıza-bakım ve hedef istatistikleri, arızalara karşı alınacak tedbirler, proje ve yatırımların değerlendirilmesi, kışa hazırlık çalışmaları, iş sağlığı ve güvenliği gibi konular masaya yatırıldı.


Yapımı devam eden Back to Back Projesiyle ilgili teknik gezi gerçekleştirilerek, geziye katılan yöneticilere projenin yapım aşamasıyla ilgili bilgi verildi.


Bu haber toplam 1336 defa okundu


YAZARLAR