Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - UEDAŞ'ın Mobil Uygulaması İle Elektrik İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UEDAŞ'ın Mobil Uygulaması İle Elektrik İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda

UEDAŞ'ın Mobil Uygulaması İle Elektrik İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda
UEDAŞ'ın Mobil Uygulaması İle 186 Çağrı Merkezi’ni aramanıza gerek olmadan tüm işlemlere tek bir tuşla ulaşılıyor.
21.09.2019 / 14:19

Enerjimagazin-Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) , vatandaşların hayatını kolaylaştıran uygulamalarını hayata geçiriyor.


Bu kapsamda geliştirdiği mobil uygulamayla, vatandaşların elektrikle ilgili tüm işlerine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladı. 186 Çağrı Merkezi’ni aramanıza gerek olmadan tüm işlemlere tek bir tuşla ulaşılıyor.


Tek dokunuş ile vatandaşların elektrik konusuyla ilgili tüm işlerini yapabildikleri uygulama, planlı kesintiler, canlı destek, arıza kayıtları, kaçak kullanım ihbarı ve çevrimiçi ödeme gibi birçok hizmeti tek çatı altında sunuyor.


Son sürümle birlikte genel performans iyileştirmelerinin yanında birçok yeniliği de beraberinde getiren uygulamada her türlü talep ve önerilerin iletilmesi için de canlı destek hattı yayına alındı.


Müşteriler, aboneliğiyle ilgili tüm detaylarına Abone Detay Menüsü üzerinden ulaşabilirken, geçmişe yönelik kesme işlemlerini de kontrol edebiliyor. Ayrıca önceden oluşturulan arıza durumuna ulaşırken, güncel durumunu da kontrol edebiliyorlar.


Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için Android veya IOS işletim sistemine sahip cihazlardan uygulama marketine girerek, uygulamanın telefona indirilmesi gerekiyor. İlk kurulum sırasında abonelerin bilgilerini tek seferlik kaydetmesinin ardından uygulama kullanılabiliyor.


Bu haber toplam 12461 defa okundu


YAZARLAR