Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Çağrı Merkezi Çalışanlarını Ödüllendirdi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Çağrı Merkezi Çalışanlarını Ödüllendirdi

SEDAŞ Çağrı Merkezi Çalışanlarını Ödüllendirdi
SEDAŞ 2014 yılından beri düzenlediği Çağrı Merkezi Ödül törenini bu yıl da sürdürdü.
08.09.2019 / 00:28

Enerjimagazin-SEDAŞ Çağrı Merkezi’nin 2019 yılı ilk yarısı için yapılan “En başarılı müşteri temsilcileri” ödül töreni gerçekleşti.SEDAŞ Çağrı Merkezinde müşteri temsilcilerinin performansları sürekli olarak izlenirken, müşteriye vermiş oldukları hizmetin kalitesi de ölçümleniyor ve değerlendiriliyor. SEDAŞ çağrı merkezinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi için “İnbound, Outbound ve Bacoffice Operasyonu” kategorilerinde performansları değerlendirilen ve başarılı bulunan müşteri temsilcileri, düzenlenen ödül töreninde, SEDAŞ yöneticilerinin ellerinden ödüllerini ve teşekkür belgelerini aldılar. 


ÖDÜLLERİNİ YÖNETİCİLERDEN ALDILAR


Inbound  Operasyonunda (1.) birinci olan müşteri temsilcisine ödülünü SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz, (2.)ikinci olan müşteri temsilcisine SEDAŞ İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Jan Roszka, (3.) üçüncü olan müşteri temsilcisine SEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Sinem Yorulmaz, Outbound Operasyonunda (1.) birinci olan müşteri temsilcisine ödülünü Comdata Genel Müdürü Yasin Uslu ve Backoffice Operasyonunda (1.) birinci olan müşteri temsilcisine ödülünü Müşteri Hizmetleri Grup Müdürü Orhan Sönmez verdi.


ÇAĞRI MERKEZİNDE HEDEFLER GERÇEKLEŞİYOR


SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, çağrı merkezi “En başarılı müşteri temsilcileri” ödül töreni sırasında,  ödül alan çalışanları ayrı ayrı tebrik etti ve çağrı merkezi çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmasında; “Çağrı merkezimizde müşteri memnuniyeti için görev yapan arkadaşlarımızı öncelikle tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda müşterilerimize verdiğiniz değeri ve hizmet kalitesini ortaya koydunuz. Hizmet kalitesinin  ölçümlendiği kriterlerde, en başarılı olan arkadaşlarımız belirlendi. Yaptığınız iş ile SEDAŞ’ın sesi oluyorsunuz ve yaptığınız iş şirketimiz için çok değerli. Müşterilerimizde yarattığınız olumlu algı, müşterinin sorununu sahiplenme ve müşteri ile empati kurabilmeniz, çözüm odaklı yaklaşımınız, şirketimize müşteri memnuniyeti ve kurumsal itibar, güven ve beğeni olarak yansıyor. Bu başarılarınızın devamını diliyorum. Çağrı Merkezimizde hedeflenen başarı grafiği değerlerini gerçekleştiren tüm arkadaşlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum. ” ifadelerini kullandı.


Bu haber toplam 9597 defa okundu


YAZARLAR