Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - FIRAT EDAŞ Ressamları Elektrik Trafosunda Buluşturdu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FIRAT EDAŞ Ressamları Elektrik Trafosunda Buluşturdu

FIRAT EDAŞ Ressamları Elektrik Trafosunda Buluşturdu
Fırat EDAŞ, Tunceli’de ikincisini düzenlenen ‘Ulusal İki Nehir Bir Dilek Karma Sergisi’ne destek sağladı.
03.06.2019 / 12:17

Enerjimagazin-Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye’nin farklı illerinden Tunceli’ye ‘2. Ulusal İki Nehir Bir Dilek Karma Sergisi’ne gelen ressamları canlı performans çalışması için trafo binasında bir araya getirdi.  


Elektrik dağıtım hizmetini Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde kaliteli ve kesintisiz bir şekilde vermeye özen gösteren Fırat EDAŞ, sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlere destekleri ile bölgesine değer katıyor.


Fırat EDAŞ, Gola Çetu Sanat Platformu’nun bu yıl Tunceli’de ikincisini düzenlediği ‘Ulusal İki Nehir Bir Dilek Karma Sergisi’ne destek sağladı.  


Türkiye’nin birçok kentinden 55 sanatçının katıldığı organizasyonda resim, fotoğraf, müzik ve masal etkinliklerinin yanı sıra canlı performanslar da sergilendi. Ressamlar, canlı performans çalışmasında kadın ve çocuklarla birlikte trafo binası üzerine doğunun efsanesi Şahmeran’ı resmettiler.


Fırat EDAŞ’ın sorumluluk bölgesinde değer katacak her türlü organizasyona gerekli desteği sağlamaya özen göstereceği ifade edildi.


Bu haber toplam 1075 defa okundu


YAZARLAR