Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ Çalışanları İftar Sofrasında Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ Çalışanları İftar Sofrasında Buluştu

Fırat EDAŞ Çalışanları İftar Sofrasında Buluştu
Fırat EDAŞ çalışanları, iftar sofralarında bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi.
02.06.2019 / 23:09

Enerjimagazin-Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., 11 ayın sultanı Ramazan ayında çalışanlarıyla geleneksel iftar sofralarında bir araya geldi. 


Sorumluluk bölgesi Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde Ramazan ayının huzurla yaşanmasına katkı koymak adına kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında çalışmalarını eksiksiz sürdüren Fırat EDAŞ, mübarek ayda çalışanlarıyla iftar sofralarında bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi.


Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da Fırat EDAŞ’ın sorumluluk bölgesindeki illerde gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına; şirket yöneticileri, sektör temsilcileri ve çalışanlar yoğun katılım sağladılar.


ÖNDER BAĞIR: “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GÜÇLENDİRİYOR”


İftar sofralarında Fırat EDAŞ ailesiyle bir arada olmak duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Önder Bağır, “Böylesine anlamlı bir ayda ve bu güzel atmosferde iftar sofralarında buluşmamız, bizlerin birlik ve beraberliğini daha da güçlendiriyor. Hareketli ve yoğun iş temposunda sergiledikleri özverili çalışmalarıyla Ramazan’ın huzurlu ve aydınlık bir ortamda ihya edilmesinde önemli pay sahibi olan tüm çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür eder; bu vesile ile aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.


Bu haber toplam 995 defa okundu


YAZARLAR