Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ 23 Nisan’da Çocukların Yüzünü Güldürdü
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ 23 Nisan’da Çocukların Yüzünü Güldürdü

Fırat EDAŞ 23 Nisan’da Çocukların Yüzünü Güldürdü
Fırat EDAŞ, “Okullar Renklensin” adını verdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy okulunu boyadı.
04.05.2019 / 17:32

Enerjimagazin-Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş (Fırat EDAŞ), “Okullar Renklensin” adını verdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy okulunu boyayarak 23 Nisan’da çocukların yüzünü güldürdü.


Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de kesintisiz ve kaliteli enerji arzı noktasında çalışmalarını eksiksiz sürdüren Fırat EDAŞ, çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile bölgesine değer katmaya da özen gösteriyor.


Hayata geçirdiği “Okullar Renklensin” projesi çerçevesinde Fırat EDAŞ, Kızılay iş birliğinde Malatya’da Tepeköy Hacı Demir İlkokulu’nu boyayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara anlamlı bir mutluluk yaşattı.  


Kızılay Malatya Şubesi ekiplerinin belirlediği okulda Fırat EDAŞ, gerekli desteği sağlayarak okulu renklendirdi. Okulda iki gün süren hummalı çalışmanın ardından boyama ve tadilat işinin tamamlanmasıyla çocuklarla buluşan Fırat EDAŞ yetkilileri, çocukların mutluluğuna ortak olarak tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutladı.


Projenin sürdürülebilir olmasını amaçlayan Fırat EDAŞ, sorumluluk bölgesi içindeki daha fazla köy okuluna ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti. Bu haber toplam 783 defa okundu


YAZARLAR