Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ'den ALPASLAN HES'e Zıyaret
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ'den ALPASLAN HES'e Zıyaret

EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ'den ALPASLAN HES'e Zıyaret
EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ, Alpaslan -1 HES İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
10.03.2019 / 11:10

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ) Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ, Alpaslan -1 HES İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.


Ziyaret sırasında Alagöz’e, EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı Nurettin KULALI, Hidrolik Santrallar Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, Kurumsal İletişim Müdürü Burak SAĞLAM eşlik etti. Trafo, Şalt Sahası, Ana Kumanda odası, Türbinlerin olduğu bölümlerde teknik incelemelerde bulunan ALAGÖZ, İşletme Müdürü Hüseyin ÖRÜN'den santral hakkında bilgi aldı.


Yerli üretimin artması ve enerjide dışa bağımlılığın azaltılması için EÜAŞ olarak üzerimizde büyük sorumluluklar taşıdığımızı ve bu doğrultuda faaliyetlerimizin daima yüksek verimlilikle devam etmesi gerektiğini ifade eden ALAGÖZ, Alpaslan -1 HES’de gerekli olan tüm rehabilitasyonların en kısa sürede yapılacağını belirtip santral personeline çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haber toplam 939 defa okundu


YAZARLAR