Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor

Enerjinin Devleri Petroleum Istanbul'da Buluşuyor
Enerjinin lider firmaları sektörün en kapsamlı fuarı için bir kez daha İstanbul’da buluşuyor.
09.03.2019 / 22:11

Enerjimagazin-Bu yıl 14’üncüsü “Enerjide Dijital Devrim” konseptiyle 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Petroleum Istanbul’a” ulusal ve uluslararası 300’e yakın firma katılıyor.

Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Petroleum Istanbul, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının özel sektörle bir araya gelmesini sağlayan ortak bir platform da oluşturuyor.

Fuarda ayrıca birer yaşam merkezine dönüşen akaryakıt istasyonlarının akaryakıt dışındaki satışlarında önemli bir yer tutan ürünlerin temsilcileri ve franchise veren markaların yöneticileri ile birlikte diğer tedarikçiler de yer alacak.

Bu yılki teması “Akıllı Teknolojiler, Akıllı İstasyonlar”  ile geleneksel ürün segmentlerinin yanı sıra Oto LNG, Oto CNG, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve İstasyon Marketlerini içine alacak şekilde kapsamı genişletilen fuar; ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği ortamı da sağlayacak.

Petroleum Istanbul 2019 ile birlikte Gas & Power Network, 3. Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı da eş zamanlı olarak düzenlenecek.

28 Mart tarihinde başlayacak Petroleum Istanbul’u 2019’u açık kalacağı 3 gün boyunca 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.Bu haber toplam 1565 defa okundu


YAZARLAR