Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Unutmadı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Unutmadı

Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Unutmadı
Çoruh EDAŞ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
10.01.2019 / 08:44

Enerjimagazin-Çoruh EDAŞ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


Çoruh EDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticisi Büşra Sarıismail tarafından yayımlanan mesajda aşağıdaki ifadelere yer verildi:


“Bir fotoğraf karesi için saatlerce doğru anı bekleyen; bir satır haber ile birden fazla ifadeyi topluma yansıtan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun…


Gazeteciler, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saati zor şartlar altında haber peşinde koşarak toplumun köprülerini inşa etmektedir. İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu üstlenen değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.


Küreselleşen dinamikler çerçevesinde meslek ilkelerini ve etiğini temel prensibi haline getiren gazetecilerin zaman zarfı fark etmeksizin bilinçlendirme ve haberdar etme aksiyonlarında gösterdikleri çabanın altını çizmek gerekir. İşlev bakımından her katmanda her nabızda var olma zorunluluğu ile mesleklerini icra eden gazetecilerimizin gücünü ve çabalarını takdir ediyor, meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz.”


Bu haber toplam 1420 defa okundu


YAZARLAR